Facebook-dan yeni uygulama - BARS

Facebook-dan yeni uygulama - BARS, Facebook’un Ar-Ge bölümü olan NPE ekibi, müzik merkezli yeni deneysel uygulamasını tanıttı. BARS
  07 Mart 2021  /    Ali  /    280  /    0

Facebook-dan yeni uygulama - BARS

Facebook-dan yeni uygulama - BARS


Facebook’un Ar-Ge bölümü olan NPE ekibi, müzik merkezli yeni deneysel uygulamasını tanıttı. BARS adı verilen yeni uygulama rapçilere, stüdyo kalitesinde ses efektleri ve profesyonelce oluşturulmuş ritimlerle sözlerini kaydetmenin yanı sıra, videolarını sosyal medyada paylaşmanın bir yolunu sunmayı da amaçlıyor.

 

Rapçiler için yeni uygulama: BARS

Ses ve görsel filtre ile kullanıcıların şık bir ürün oluşturmak için yararlanabilecekleri otomatik ayar özelliğine sahip olan uygulama, ayrıca kullanıcıların otomatik olarak önerilen kelime ipuçlarını dahil ederken serbest stil rap yapmak isteyenler için “Meydan Okuma” modu da barındırıyor.

TechCrunch‘ın haberine göre BARS, TikTok gibi her bir video yalnızca 60 saniye uzunluğa sahip olsa da, başka bir girişim gibi görünüyor.

 

Geçen yılın sonlarında NPE ekibi, kullanıcıların şahsen bir araya gelmek zorunda kalmadan müzik videoları üzerinde işbirliği yapmalarına olanak tanıyan deneysel Collab uygulamasını da yayınladı. Ekip TechCrunch‘a salgının her iki uygulamanın oluşturulmasında da rol oynadığını ifade etti.

Facebook ekip üyeleri tarafından yüklenen ilk videolarıyla, iPhone’lar için kapalı bir beta olarak BARS’ı kullanıma sundu. Şu anda App Store'da mevcut olan uygulama indirebilir durumda.

Kaynak : https://shiftdelete.net/facebook-yeni-uygulamasi-barsi-tanitti?utm_source=sdn_search&utm_medium=live_search&utm_campaign=gg_musthead

Çevrenizle Paylaşın :