SERVERKURMA.COM GÜVENİLİR Mİ?

Serverkurma.com Güvenilir mi? - Game Hosting Hizmeti, Bilgisayar ağ sistemlerinin ve kullanıcıların erişimine açık bir şekilde ve paylaşımı mümkün kılan ka
  11 Ağustos 2020  /    Ali  /    634  /    0

SERVERKURMA.COM GÜVENİLİR Mİ?

Bilgisayar ağ sistemlerinin ve kullanıcıların erişimine açık bir şekilde ve paylaşımı mümkün kılan kaynak ve servislerin çalıştırılması için gerekli olan server, bilgisayar biriminin bir parçasıdır. Verilerin kaliteli ve yüksek performansa dayalı bir şekilde saklanması aynı zamanda erişilmesi için sunucu yani sunucu hizmetinin de kaliteli bir şekilde temin edilmesi gerekmektedir.

Özellikle oyun sistemlerinde görsel verinin büyüklüğü dolayısıyla kaliteli sunucu ihtiyacı doğmuş ve Serverkurma.com sistemde buluna bu ihtiyaca 12 yıl önce profesyonel olarak çözüm üretme sistemine gitmiştir. Türkiye’de ilk defa game hosting hizmeti vererek başladığı bu yolculuğa profesyonel hosting hizmetini de ekleyerek 12 yıldır kaliteli ve yüksek performanslı sunucu hizmeti sunmaktadır. Hizmetleri arasında en çok tercih edilen minecraft server kurma hizmetidir. Serverkurma. com’un çalışma prensipleri arasında ve hatta en başında müşteri memnuniyeti yer alır. Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesinin de sürekli teknik destek ve müşteri desteği olduğunun bilincinde olan firma müşterilerine 7 gün 24 saat teknik destek imkânı sunmaktadır.

 

Serverkurma.com Hangi Hizmetleri Sunar?

Serverkurma.com aracılığı ile kaliteli hosting hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra dört farklı modülde ihtiyaca bağlı olarak server hizmeti şirket bünyesinde profesyonelce ve yüksek performansa dayalı olarak sunulmaktadır.

 

Server hizmetinin sunulduğu alanlar:

● Game server

● VDS server

● Web hosting hizmetleri

● Dedicated server

Hizmetlerini Serverkurma.com aracılığı ile edinebilir farklı paket ve modül seçenekleri ile size en uygun olan hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu hizmetlerin yanında eğer ses sunucusu olarak teamspeak kullanmak istiyorsanız sizlerde hemen ts3 satın al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Server kurma bilişim hizmetleri lokasyon hizmetleri ile birlikte bilişim dünyasında ihtiyacınız olan güvenli liman olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Serverkurma.com Güvenilir Midir?

Serverkurma bilişim hizmetleri uzun yılların tecrübesi ile yoluna devam eden profesyonel hizmeti benimsemiş bir firmadır. Çalışmalarında titizlik ve özveri esasına dayalı olarak hareket ettiğinden, uzun yıllar boyunca tercih edilen ve güven veren firma olarak kullanıcılar arasında tavsiye edilmiştir. Bu yüzden bu sorunun cevabı, Evet , Serverkurma.com güvenilir bir firmadır.

Çoğu zaman reklama ihtiyaç duyulmadan viral reklam ile tavsiye edilen bir firma olmanın ve müşteri memnuniyeti ile büyümenin gururunu yaşamaktadır.

 

Serverkurma. com’un Güvenilir Olduğunu Nasıl anlarsınız?

Server kurma bilişim hizmetlerinin güvenilir olduğunu anlamak için öncelikle yapmanız gereken çalışmalarına göz gezdirmek olacaktır. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz sözünün 12 yıldır aralıksız hayata geçiren firmada sizler için şu güvenceler sunulmaktadır:

Kiralık serverler değil, firmanın kendisine ait olan serverler üzerinden işlemler gerçekleştirilir. Böylece yüzlerce müşterinin güvenler sunucu hizmeti alması sağlanır.

7 gün 24 saat aktif bir şekilde hizmet sunan müşteri teknik destek ekibi sayesinde aklına takılan soruların hemen hemen hepsine anında yanıt bulabilir ve ihtiyacınız olan teknik desteği alabilirsiniz.

Global ddos koruması, server kurma bilişim sistemlerinin geliştirmiş olduğu firewall alt yapısı ile ddos sorununun önüne geçilerek profesyonel koruma hizmeti sağlanmaktadır. Müşterilerin satın alma işlemlerini gerçekleştirmesinden hemen sonra sistemlerini aktivasyonu gerçekleştirilerek, hızlı ulaşım hizmetleri sunulmaktadır. Burada sayılan sebeplerle birlikte Serverkurma.com tam 12 yıldır güvenle tercih edilen firma olarak çalışmaktadır.

Bununla birlikte bilgi teknolojileri ve iletişim kurumundan onaylı olarak lokasyon ve yer sağlayıcı sertifikasına sahip olan Serverkurma.com kurumsal olarak profesyonel hizmet ağında emsallerine kıyasla farkını da ortaya koymaktadır.

Game server noktasında kendini ispatlayan Serverkurma.com yenilikleri de takip etmektedir.

 

Serverkurma.com üzerinden elde edebileceğiniz oyun serverlerı ise şu şekildedir:

● Gta 5 fiveM server

● Minecraft Server

● CS: GO server

● Ark Survıval server Fivem serverlar için gta 5 rp server kiralayabilirsiniz. Detaylar için Serverkurma. com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Serverkurma. com’a Üye Olduğunuzda Ne Olur?

Site üzerinden üyelik gerçekleştirdiğinizde size ait bir panele sahip olursunuz. Panel üzerinden müşteri girişi yapabilirsiniz. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi inceleyebilir yeni ürün ve hizmetlerden haberdar olabilirsiniz. Bilgilerinizi güncelleyebilir ve sisteme bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde destek alabilir, satış ortaklığı gerçekleştirebilir ve bilişim dünyasıyla ilgili merak ettiğiniz tüm bilgilere kolaylıkla panel üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Neden Serverkurma.com’u Tercih Etmelisiniz?

Bilişim sektöründe uzun yıllar ayakta kalmak ve kaliteli hizmet sunmak alternatiflerin çok hızlı çoğaldığı şu zaman diliminde oldukça zordur. 12 yıllık tecrübenin verdiği güven ile server kurma bilişim hizmetlerin tercih etmek sizi de daha önce bu tercihi yapan binlerce müşteri gibi memnun edecektir. Sistemin profesyonelliğini müşteri memnuniyetleri üzerinden çözümleyebilir siz de bu mutlu aileye dâhil olabilirsiniz.

Çevrenizle Paylaşın :